کاربران گرامی لطفا در هنگام فعالیت در وب سایت یا ثبت سفارش به نکات زیر دقت کنید :

 

قانون اول : تمامی صفحات موجود برای تالار های پذیرایی به صورت جداگانه دارای بخش های مجزایی برای دریافت قیمت منو و درخواست تخفیف و ثبت پیش فاکتور مراسمات شما می باشد و به صورت مستقیم برای مدیران تالارها ارسال می گردد . از این رو بعد از ارسال درخواست خود منتظر بمانید تا از تالار مورد نظر با شما تماس گرفته شود .  

قانون دوم : مدیران تالارهای پذیرایی لطفا بعد از ثبت سفارش خود در وب سایت از بخش همکاری با تالار سرچ منتظر بمانید تا کارشناسان مجموعه با شما تماس گرفته و راهنمایی های نهایی را به شما ارائه کنند . 

قانون سوم : کاربران گرامی در هنگام ثبت سفارش محصولات فروشگاه به صورت آنلاین حتما اطلاعات تماس خود را به درستی وارد نمایید به دلیل رضایت بیشتر شما عزیزان هیچ هزینه ای در زمان سفارش از شما گرفته نخواهد شد و شما فقط محصول خود را ثبت می کنید و مجموعه قبل از فراهم کردن سفارش شما بایستی با شما تماس برقرار کرده و تاییدیه نهایی را از شما اتخاذ نماید .

قانون چهارم : کاربران گرامی لطفا دقت کنید در بخش نظرات برای هر تالار پذیرایی ، انتشار نظرات بعد از تائیده مدیریت انجام خواهد شد دقت کنید از کلمات خارج از چهار چوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران استفاده ننمایید در این صورت پیام شما منتشر نخواهد شد . 

قانون پنجم : برای ثبت هر گونه شکایات خود می توانید از منوی درباره تالار سرچ در زیر منوی درباره ما با شماره تلفن های موجود و یا به صورت حضوری در آدرس مورد نظر اقدام نمایید .

 

از این رو امیدواریم با یاری شما عزیزان پشتیبانی و خدمات فوق العاده ای برای شما ارائه کنیم .

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

تالار سرچ 

بزرگترین مرجع معرفی تالار های پذیرایی در تهران