طرح ازدواج آسان | برگزاری ازدواج آسان درتالارهای پذیرایی تهران

 

این روزها یکی از مهم ترین دغدغه های جوانان ( چه دختران و چه پسران ) ازدواج کردن است . 

 

بسیاری از جوان ها در مورد مسائل و مشکلاتی ناشی از انتخاب های غلط در انتخاب همسر و ناامید بودن از یک زندگی مشترک در آینده صحبت می کنند که اکثریت این مشکلات با صحبت و مشاوره های اصولی توسط مشاوران خانواده رفع می گردد . سد محکم بعدی که برای اکثریت افراد وجود دارد معقوله ای به نام هزینه برگزاری مراسم عروسی و همچنین هزینه های جانبی مرتبط با آن است . هزینه هایی همچون مراسم های ( بله برون ، عقد ، حنابدان و ... )

 طرح ازدواج آسان در تالار سرچ

به گزارش تالار سرچ ، اخیرا دیدگاه اکثر جوانان برای برگزاری مراسم های مختلف ازدواج تغییر بسیار زیادی به نسبت گذاشته پیدا کرده است و برگزاری این مراسمات با زرق و برق بالا امروزه از مهم ترین امور و دغدغه ی اکثر قشر جوان جامعه شده است . حتی در خیلی از موارد خانواده ها بیشتر از عروس و داماد به فکر نحوه برگزاری مراسمات به بهترین نحو که متاسفانه بهترین نحو در ( بالاترین قیمت ها ) خلاصه شده است هستند . در گذشته نه چندان دور برگزاری این سبک از مراسمات مجلل و پر زرق و برق فقط مختص طیف خاصی از جامعه بود که اکثریت را خانواده های ثروتمند و پول دار تشکیل می دادند اما امروزه می بینیم که بیشتر به دلیل وجود چشم و هم چشمی های خانوادگی این دیدگاه در بین خانواده های متوسط و حتی ضعیف جامعه هم آشکار شده است و خیلی ها را مجاب می کند تا در ابتدای زندگی مشترک خود ملزم به پرداخت هزینه های خیلی گزافی برای یک شب مهمانی شوند که بیشتر افراد حتی مجبور به گرفتن وام ها و شاید هم قرض کردن از اطرافیان خود می شوند . 

 

حال بیاییم به صورت کاملا سرانگشتی هزینه برگزاری یک شب مراسم عروسی را در شهر تهران بررسی کنیم 

 

یک شب عروسی در یکی از تالارهای پذیرایی تهران میانگین چقدر هزینه بر است ؟

 

طبیعتا با توجه به صحبت هایی که در بالا مطرح شد بالا بودن هزینه برگزاری مراسم عروسی به دلیل هزینه های مختلف در تالارهای پذیرایی می باشد .

 

هزینه هر نفر مهمان برای یک شب مراسم عروسی در تالارهای پذیرایی شهر تهران 

 

هر نفر مهمان در یک عروسی خدماتی چون : میوه ، پذیرایی چای یا قهوه یا نوشیدنی خنک ، شیرینی ، انواع میوه جات ، شام را دارد . 

 

خدماتی دیگر نیز که بایستی به موارد فوق اضافه کرد شامل فیلم برداری ، تزیین و گل آرایی سالن ، نحوه پذیرایی از مهمان ها ، خدمه و پرسنل ، انواع دسرها ، انواع نوشیدنی ها  ، هزینه اتاق های عقد ، هزینه موسیقی و خواننده 

 

خب مواردی که به طور کلی در بالا اشاره شد به صورت کاملا عامیانه و کلی نوشته شده است که در همه تالارهای پذیرایی یکسان است اما تفاوت ها از آنجا نشئت می گیرد که قیمت این خدمات در تالارهای پذیرایی یکسان نیستند .

 

هزینه های میوه ، پذیرایی چای و شیرینی و میوه جات و شام ممکن است در یک تالار پذیرایی برای یک نفر مهمان 50 هزار تومان باشد و در یک تالار پذیرایی دیگر برای هر نفر 150 هزار تومان یا حتی بیشتر که اگر در تعداد مهمانان ضرب شود رقم بالایی را جدای از هزینه های خدمات دیگر برای خانواده بوجود خواهد آورد . که بایستی باقی خدمات را نیز به این هزینه ها اضافه کرد که با توجه به کیفیت کارها صد در صد متفاوت هستند . 

 

طرح ازدواج آسان 

 

از سال 1383 نهاد های مردمی خاصی بوجود امدند که اکثریت تالاردار ها در سطح شهرها به دلیل تشویق جوانان به امر ازدواج مراسمات با هزینه های پایین و شرایط خوب همچنین با بهترین کیفیت های پذیرایی را آغاز کردند که این امکان برای همه افراد میسر شده بهترین مراسمات عروسی را در بهترین تالارهای پذیرایی با هزینه های کم برگزار کنند . 

در این صفحه تمامی تالارهای پذیرایی خاص و ممتاز را که شرایط ویژه برگزاری طرح ازدواج آسان را دارا هستند معرفی گردیده اند که می توانید آن ها را انتخاب نمایید و همچنین با معرفی خود از طرف کانون تبلیغاتی تالار سرچ با ارائه کد تخفیف آن تالار از تخفیف بیشتری نیز برخوردار شوید . ( دریافت کد تخفیف )

 

طبق آخرین صحبت های آقای رحیم زارع عضو کمیسیون مجلس شورای اسلامی در مورد وام های ازدواج ، گفتند وام های ازدواج 30 میلیون تومانی به هر یک از زوجین در سال 98 تسهیل می گردد . 

همچنین وی با بیان اینکه بازپرداخت وام ازدواج در سال 98،  60 ماهه بوده یعنی زوجین باید طی پنج سال اقساط این وام را پرداخت کنند، افزود:  شرایط ضامن نیز در پرداخت وام ازدواج تسهیل شده به گونه ای که اخذ یک ضامن معتبر و سفته کفایت می‌کند که بانک مرکزی می‌تواند کارت یارانه زوجین را به عنوان تضمین دریافت کند.وام ازدواج در سال 98، به زوجینی پرداخت می شود که تاریخ عقد آنها پس از ابتدای فروردین سال 96 است و اولویت پرداخت با زوجینی بوده که تاریخ عقد آنها زودتر است.

طرح وام ازدواج 60 میلیونی

همچنین می توانید از صفحه مربوط به مشاوره آنلاین مراسم عروسی خود اطلاعات را وارد کرده و منتظر کارشناسان ما برای راهنمایی شما به بهترین نحو ممکن باشید

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

تالار سرچ 

بزرگترین مرجع معرفی تالار های پذیرایی در تهران